İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Sezer Holding insan kaynakları politikası, insan kaynağı potansiyelini geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün anlayışı için belirlenen hedeflere ulaşmaktır.
Bu çerçevede insan kaynakları politikamızı belirleyen unsurlar aşağıda belirtilmiştir: Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri mesleki ortam ve koşulları sağlamak.
Mevcut ve işe yeni başlayan personel ile bir ekip ortamı oluşturarak, karşılıklı saygı, güven, anlayış ve etkin bir iletişim ile uzun dönemli bir çalışma içinde olmak.
Personelin performansını objektif kriterlerle değerlendirerek, kendisini geliştirmesini ve ilerlemesini teşvik etmek. Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren bir kurum ortamı yaratmak.
Piyasa koşullarına uygun ücret ve diğer ek olanakları sunmak. Her kademe için iş tanımlarını, gereken nitelikleri ve performans standartlarını oluşturmak.
Başarının ön koşulunun kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesinin ışığı altında, insan kaynağının geliştirilmesinin kalıcı bir kurum için gereklilik olduğu inancıyla çalışmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi içingizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. X