TARİHÇE

ALLCO İÇECEK SAN. VE TİC.A.Ş.
 
Eylül 2011’de faaliyete başlayan vodka ve likör tesisimizde dünyada ilklerden birine yer verilmektedir.
 
Son teknoloji kullanılarak gümüş karbon filtrasyon sistemi ile üretim yapılmaktadır. Türk Mühendislerin yanı sıra, İtalyan ve Rus Mühendislerin ortak çalışması sonucu üretilen ve formülü Rus Teknologlar tarafından hazırlanan vodka; içim kalitesi yüksek Rus Vodkası statüsünde üretilmektedir. Gümüş karbon filtrasyon sistemi sayesinde, vodkanın insan sağlığını olumsuz etkileyen partiküllerden arındırılması sağlanarak, ertesi gün oluşabilecek baş ağrısı ve yorgunluk hissi en aza indirgenmiştir. 5.000 m2’lik alanda kurulan tesisimiz yıllık 4,5 milyon litre üretim kapasitesine sahiptir.
 
ALCOSAN İÇECEK SAN. VE TİC.A.Ş.
 
2012 yılında 5.000 m2’lik alanda yatırımı tamamlamış, son teknolojiyle donatılmıştır. Rakı ve Şarap Tesisleri, İtalyan ve Türk Mühendislerin ortak çalışması sonucunda proses çalışmaları kısa sürede tamamlanmış ve içecek grubumuza yeni ürünler kazandırılmıştır.
 
Rakılarını, topraklarımızda yetişen üzümlerden, bakır imbiklerde damıtılarak ve özel filtrasyon sistemiyle üretmektedir.
 
Şarapların yapımında ise yine Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen Sultaniye, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, Öküzgözü, Boğazkere, Misket gibi kaliteli, şarap üretimine uygun üzümler seçilmiş ve son teknolojiyle donatılmış tesiste özenle işlenmiştir.
 
Rakı ve Şarap kaliteden ödün vermeden, en leziz hali ile şişelenerek alkol severlerin beğenisine sunulmuştur.
 
SAKİ İÇECEK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 
DIAMOND İÇECEK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 
 
2011 yılından itibaren Rakı ve Şarapları sahada Vodka ile birlikte Türkiye’nin her köşesine kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ilkesi ile tüketicilerine hak ettiği ürünleri sunmaya devam eden dağıtım ve pazarlama firmalarıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi içingizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. X