SEZER HOLDİNG

Siyah Üzüm ve Çekirdeğinin Antioksidan Etkisi

SİYAH ÜZÜM DE LUX- Şekersiz üretilen geleneksel lezzet, 18 ay dinlendirme, 18 kez filtrasyon

SEZER HOLDİNG

Sürekli Kaliteli Ürün

Cömert Anadolu topraklarının en kaliteli tarım ürünlerini, Salihli`de bulunan son teknolojiyle donatılmış tesislerimizde, uzman ellerle ödüllü ürünler haline getirerek sizlere ulaştırıyoruz.

BOL ÖDÜLLÜ ÜRÜNLER

Markalarımızın layık görüldüğü ödüller, kaliteli üretimin haklı gururu olarak bizleri motive etmektedir. Bu başarı, ARGE ekibimizden, üretim takımımıza kadar kaliteyi bir kurum kültürü olarak benimsemenin sonucudur.

ÜSTÜN ÜRETİM TEKNİKLERİ

Cömert Anadolu topraklarının en kaliteli tarım ürünlerini, Salihli'de bulunan son teknolojiyle donatılmış tesislerimizde, uzman ellerle ödüllü ürünler haline getirerek sizlere ulaştırıyoruz.

ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI

Sezer Holding, direkt ve dolaylı olarak binlerce kişiye iş imkanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Imac

Hakkımızda

Üretim, iş geliştirme, yatırım, innovasyon ve insan kaynakları işlevlerini koordine etmenin yanı sıra, bünyesindeki şirketlerin vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinde de sorumlu yönetim merkezidir.
Vizyonumuz; farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlamak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini “sürekli kaliteli ürün” ilkesiyle müşteri memnuniyeti odaklı yönetmektir.
Misyonumuz da bu doğrultuda “Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yönetim İlkesi” ne dayanmaktadır.

Detaylı Bilgi
SAKİ İÇECEK
DIAMOND İÇECEK

SEZER HOLDİNG

Vodka ve likörün ardından ürün gamına rakı ve şarabı da ekleyen Saki, Amerika’da düzenlenen Dünya İçki Yarışması’ndan 11 ödülle döndü.

Detaylı Bilgi
Firmamız hakkında detaylı bilgi için Bize Ulaşın

E-Bültene Kaydol